Меню
Мій кабінет

Анастасія із Запоріжжя, розвиває ідею з продажем корисних смаколиків

«Я не сподівалася, що мене візьмуть. Але мене прийняли й це стало переломним моментом. Після тренінгу від хабу у мене ніби руки піднялися — я почала розвивати ідею з продажем пастили та інших корисних смаколиків»

Так Анастасія із Запоріжжя описує перше знайомство із кар’єрним та бізнес-хабом «ВОНА» в її місті.

Після початку війни жінка та син вимушено переїхали до Львова. Це рішення далося їй непросто, адже в перші дні російського вторгнення Анастасія мала надію, що все скоро закінчиться і їй не доведеться покидати домівку. Втім, із захопленням військами РФ Запорізької атомної станції, вибору в жінки не залишилося.

У Львові Анастасія мала нетривалі підробітки, втім затриматися там у родини не вийшло. Уже в серпні минулого року жінка із сином повернулася додому в Запоріжжя.

Згодом, попри невдалу спробу з минулим бізнесом — онлайн-магазином із продажу горіхів, вона наважилася на відкриття нової справи та в жовтні 2022 року запустила виробництво корисних смаколиків — пастили та фріпсів. Зробила це вона, зокрема, після участі в тренінгу зі складання резюме від ВОНА хаб. Запоріжжя

Ми зібрали 5 історій жінок-переселенок, яким допоміг кар’єрний та бізнес-хаб «ВОНА» відновити або розпочати власний бізнес. Одна з цих історій – про Анастасію та її бізнес.

Як ще хаб допоміг жінці розвивати власну справу та як вдається вирощувати сировину для виробництва на власному городі? Про це і не тільки – читайте лонгрід за посиланням

Кар’єрний хаб «ВОНА» реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance та British Embassy Kyiv.

Дивитись контакти хабів у вашому місті

Дивитись контакти

Інші історії