Меню
Мій кабінет

Про кар’єрний та бізнес-хаб “ВОНА”

Домашнє та гендерно зумовлене насильство — проблема, з якою стикається надто багато людей у нашій країні. Фонд ООН у галузі народонаселення разом із партнерами створив кампанію “Розірви коло”, яка вже багато років допомагає усім, хто постраждав від насильства, отримати інформацію та розірвати це коло.

Дуже часто саме економічна залежність стає причиною того, що жінки терплять насильство, адже не мають можливості забезпечувати себе і дітей. Кар‘єрний та бізнес-хаб «ВОНА» дає таку можливість.

Платформа реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) за підтримки уряду Великої Британії та Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA). Кар’єрний та бізнес-хаб пропонує жінкам, постраждалим від домашнього / гендерно зумовленого насильства, послуги для вдосконалення професійних навичок та успішного працевлаштування.

Фахівці і фахівчині дотримуються індивідуального підходу до оцінки потреб і можливостей кожної жінки та допомагають побудувати персональну стратегію для досягнення вашої мети.

ЗОКРЕМА, ЧЕРЕЗ ПЛАТФОРМУ ЖІНКИ МОЖУТЬ:

 • записатися на безкоштовну консультацію до кар’єрного радника чи радниці щодо індивідуальної підтримки в пошуку роботи
 • за направленням кар’єрного радника / радниці отримати індивідуальну консультацію психолога чи психологині щодо підтримки під час працевлаштування та адаптації на новому робочому місці
 • брати участь в ініціативах для відкриття чи розвитку власного бізнесу
 • подавати заявки на безкоштовні курси, тренінги, вебінари з метою розвитку професійних та комунікаційних навичок

Крім цього, Кар’єрний хаб також забезпечує розвиток компетенцій соціальних працівників/-ць та співробітників/-ць спеціалізованих сервісів протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.

Фахівці та фахівчині можуть знайти рекомендації щодо надання кваліфікованої допомоги постраждалим від насильства в процесі працевлаштування та кар’єрного розвитку. Отримати корисну інформацію від фахівців Кар’єрного хабу можна у розділі «Поради».

Найкращий підхід — комплексний. Тому зареєстрована користувачка Кар’єрного хабу отримає не лише консультацію кар’єрного радника чи радниці, а й можливість онлайн-зустрічі із психологом / психологинею, куди її може направити кар’єрний радник / радниця. За потреби, жінка також матиме направлення на професійні курси й тренінги від Хабу.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ РОБОТА

з кар’єрними радниками / радницями?

 1. Фахівець / фахівчиня знайомиться із жінкою, дізнається про її життєвий досвід та, визначає кар’єрні потреби.
 2. Кар’єрний радник / радниця аналізує індивідуальні можливості жінки, оцінює її професійний потенціал, проводить аудит ринку роботодавців.
 3. За потреби радник / радниця дає направлення на консультацію із психологом чи психологинею.
 4. Разом із жінкою фахівець або фахівчиня формує кар’єрний план — путівник до роботи / зайнятості мрії.
 5. Якщо потрібно, кар’єрний радник / радниця допоможе правильно скласти резюме та знайти відповідну вакансію.
 6. Окрім консультацій з розвитку професійних компетенцій, кар’єрний радник / радниця також проводить мотиваційні зустрічі, стає ментором / менторкою та коучем / коучинею для жінки.
 7. Щоб жінка успішно закріпилася на новому робочому місці, кар’єрний радник / радниця супроводжує її під час періоду адаптації.
 8. Співпраця завершується після повної адаптації жінки в новому колективі.
znimok-ekrana-2022-10-05-o-19.48.05-e1664996391676 (1)

Залиште відгук та поділіться вашими враженнями про хаб

Якщо ви вже є клієнткою проєкту та отримали послуги від кар’єрних радниць або відвідували один з офлайн хабів, поділіться з нами вашими враженнями.
Зіскануйте QR код

або перейдіть за посиланням.

Щоб подати заявку на консультацію до кар’єрного радника або радниці, зареєструйтеся / авторизуйтеся на сайті.

Зареєструватися Увійти до особистого кабінету