Меню
Мій кабінет

Бажання змін

Згадайте ті відчуття після вдалої стрижки: всього-на-всього зміна довжини, а сприймається, як повне перевтілення у себе нову, правда? І вже впевненості додається, спина рівніше, підборіддя вище… Ви подобаєтесь собі, настрій покращується.

Бажання змін — перший крок до саморозвитку. І необов’язково для цього відрізати каре (кардинальні зміни) або ж годинами сидіти на Вікіпедії, щоб завчити кожну статтю і мати відповіді на всі питання (відчайдушний крок, однак).

Що ми радимо?

Знайдіть заняття до смаку. І не бійтеся, якщо за кілька днів чи тижнів воно набридне: саморозвиток, насамперед, — це готовність рухатися вперед, працювати над помилками та відкритися світові. Вишивка, фотозйомка, класична література, фільми 60-х, танці, спорт, кулінарія, власний блог… Обирати справу вам, головне, щоб вона приносила задоволення.

Що це дає?

Нові захоплення допомагають знайти однодумців і серед них почуватись на своєму місці. Так підвищується самооцінка, додається впевненість, адже підтримка — найкращий мотиватор. Чим більше ви вкладаєте у свій розвиток, тим ретельніше починаєте придивлятись до тих, хто поруч: чи цікаво з ними? Чи заохочують до перемог? Чи не заважають досягати нових вершин?

А головне — саморозвиток вчить не боятися відпускати тих, хто вас гальмує і повільно отруює життя, навіть якщо ці люди вам близькі.

Якщо залишилися запитання — тут ви можете знайти більше порад від психологів/-инь проєкту

Перейти до всіх порад

Якщо ви потребуєте допомоги, зверніться за онлайн консультацією

Звернутись до психолога/-ині

Більше підтримки