Меню
Мій кабінет

Дайджест заходів від “ВОНА хаб” у період міжнародної акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства»

В період міжнародної акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» команди карʼєрних та бізнес-хабів «ВОНА» провели низку заходів у різних містах України, що спрямовані на зміцнення нульової толерантності щодо насильства. 

У Луцьку відбувся показ вистави «За дверима» форум-театру #про_ТИ_дія,  від режисерки-постановниці Наталії Журавльової.

У забігу «Acting For Survivors» заключною точкою маршруту став «ВОНА хаб» де команда хабу презентувала послуги, які надає хаб усім учасникам/-цям забігу. 

У Чернівцях аматорський театральний колектив від ЦКіД ЧНУ імені Юрія Федьковича презентував соціально-психологічну виставу «40 відтінків насильства». Після вистави психологиня хабу Надія Періус провела спеціальну техніку заземлення для всіх глядачів і глядачок.

В Одесі відбувся тренінг на тему “Гендерна рівність в професійній сфері” для курсантів/-ок Одеського державного університету внутрішніх справ. Захід провела координаторка проєкту “ВОНА хаб” в Одесі Ганна Ільіна. Під час заходу розглянули важливість гендерної рівності в робочому середовищі, стратегії для створення інклюзивної та рівноправної професійної атмосфери, обмінялися думками та ідеями щодо того, як зробити професійну сферу більш відкритою та рівною для всіх.

Уся команда львівського «ВОНА хаб» взяла участь у забігу «Acting For Survivors», а також долучилася до регіональної акції «Не ламай калину». Це четвертий захід, який організовують у Львові, під час акції біля памʼятника Т. Шевченку учасники/-ці висадили 16 кущів калини.

У Запоріжжі команда хабу взяла участь у заході «Безсилля насильства. Дій сьогодні!». В рамках якого, працювали над розробкою спільної програми дій, спрямованих на адвокацію прав постраждалих осіб та їх адаптацію у суспільстві після розірвання абʼюзивних стосунків. 

Запланований тренінг «Протидія домашньому насильству», який буде проведено спільно з працівниками/-цями управління патрульної поліції в Запорізькій області.

Київський обласний хаб теж прийняв участь забігу «Acting For Survivors». 

У наметі на центральній площі Ірпеня кар’єрна радниця надавала короткі консультації та розповідала про послуги хабу. Жінки, котрих зацікавили можливості хабу, залишали заявки на детальну кар’єрну консультацію, було проведено близько 30 консультацій. 

Команда «ВОНА хаб» у Ужгороді вже вдруге взяла участь у загальноміських заходах, присвячених темі протидії насильству. Разом з громадськими, міжнародними організаціями, представниками міської та обласної влад, фахівцями/-чинями соціальних служб, поліції превенції Закарпатської області, мобільними бригадами та фахівчинями з Денного центру міста Ужгород у розгорнутих наметах інформували щодо форм насильства, надавали корисні контакти сервісних та спеціалізованих служб, до яких можна звернутися по допомогу.

В період 16 днів активно працює і команда національного хабу. Карʼєрні радниці та експертки проєкту «ВОНА хаб» за фінансової допомоги Посольства Канади проводять тренінги для бізнесу «Домашнє насильство не приватна справа». Зокрема заплановані тренінги у таких містах – Павлоград, Кривий Ріг, Ірпінь, Чернівці, Луцьк, Одеса. 

Інші новини