Меню
Мій кабінет

Експертка проєкту “ВОНА хаб” Світлана Калініна провела у Луцьку 3 тренінги в межах проєкту AMBER

Національна радниця проєкту “ВОНА хаб” Світлана Калініна за підтримки Урядy Канади Embassy of Canada to Ukraine провела у Луцьку 3 тренінги, спрямовані на підвищення обізнаності щодо протидії та запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству.

На тренінгу «SkillsLab: Успішна кар’єра» для клієнток ВОНА хаб. Луцьк спікерка розповіла, як презентувати себе, писати мотиваційний лист та скласти кар’єрний план, чому важливо бути фінансово грамотною та вдосконалювати свої hard та soft skills 🙋🏼‍♀️ А також жінки дізнались про те, як гендерні упередження впливають на наше життя

На тренінгу: «Домашнє насильство НЕ приватна справа» соціальні педагогині та психологині навчальних закладів Луцька дізнавались, як домашнє насильство впливає на робочий процес, як серед працівників/-ць розпізнати постраждалих від домашнього насильства чи кривдників/-ць.

Під час тренінгу «Особливості працевлаштування жінок постраждалих від гендерно зумовленого насильства» студенти та студентки Луцького педагогічного коледжу дізнались про поняття гендерно зумовленого/домашнього насильства, а також його форми та види.

Окрім того спікерка ознайомила слухачів та слухачок із сучасними тенденціями написання резюме, як його зробити конкурентним на ринку праці та розвивати свої Hard та Soft-skills 📊

Наприкінці усіх тренінгів учасники та учасниці отримали сертифікати.

Інші новини