Меню
Мій кабінет

Запуск 8 курсу освітньої програми «Краса для всіх» у Києві від L’Oréal Україна та UNFPA

🟠 L’Oréal Україна та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, оголошують про запуск 8 курсу освітньої програми «Краса для всіх» у Києві.

Для того, щоб допомогти жінкам, котрі постраждали від домашнього насильства або перебувають у складних життєвих обставинах або є внутрішньо переміщеними особами, здобути безкоштовну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється компанією Лореаль Україна та брендом Matrix. 

✅ Мета програми — за допомогою спеціального курсу навчити жінок основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до нового життя.

✅ Протягом чотирьох місяців, з лютого по травень 2024 року, учасниці, котрі пройдуть співбесіди, навчатимуться у висококваліфікованих викладачів/-ок та найкращих майстрів/-инь. Курс гарантує, що всі учениці отримають навички, потрібні для того, щоб почати кар’єру у салонному бізнесі. 

✅ Курс передбачає понад 240 годин навчання, відвідування занять 2-3 рази на тиждень та триватиме 3.5 місяці, онлайн та офлайн.

✅ Курс триватиме з 18.02.2024 по червень 2024. Зайняття проходять 2 рази на тиждень з 10:00 до 18:00, в 2-х групах по 25 осіб, 1 група: понеділок – середа, 2 група: вівторок – четвер.

➡️ У Києві програма реалізовується у приміщенні Київського коледжу легкої промисловості, що стало можливим за сприяння Київської міської державної адміністрації та за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

❕Навчання розпочнеться у лютому. Подати заяву на участь можна за посиланням:

у Києві https://forms.gle/bKEMLPmavPXt8Mun9 

❗️Дедлайн подачі заяв до 02.02.2024. Для участі у програмі потрібно буде додатково пройти співбесіду. 

Зареєструватися