Меню
Мій кабінет

Конкурс грантів на підтримку розвитку підприємництва для жінок у смт. Доброслав (Одеська обл.)

Завдання конкурсу:

Підтримка розвитку підприємництва для жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.

Хто може брати участь:

Жінки, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику, та планують здійснити реєстрацію в якості фізичної особи-підприємця.

У конкурсі можуть брати участь мешканки с. Доброслав (Одеська область).

Розмір гранту:

Максимальний бюджет гранту – до 15 000 грн. Очікується, що в рамках конкурсу може бути підтримано до 2 проєктів з селища, яке вказано вище. 

Очікується, що в рамках гранту мінімум 2 жінки зареєструються в якості фізичних осіб-підприємців або розширять свою діяльність

Пріоритети конкурсу:

Гранти надаватимуться на підтримку розвитку підприємництва для жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства у с. Доброслав (Одеська обл.).

Перевага буде надана заявкам, які продемонструють реалістичний бізнес-план щодо розвитку підприємництва.

Обов’язковою умовою участі в конкурсі є впровадження ініціатив по боротьбі з домашнім або гендерно зумовленим насильством, а саме проходження тренінгу з гендерної рівності та протидії ДН/ГЗН при здійсненні підприємництва.

Грант може бути використано на: 

 • купівлю нового обладнання (включаючи доставку та встановлення), інструментів, меблів або інших активів, що необхідні для розвитку підприємництва;

Грант не може бути використано на: 

 • виплату заробітної плати та пов’язаних з виплатою заробітної плати податків, а також на виплату будь-яких інших податків;
 • купівлю нерухомості;
 • ведення підприємницької діяльності, яка завдає шкідливого впливу на навколишнє середовище;
 • оборотні витрати.

Процедура подання заявок

Кінцевий термін подання: 24 червня 2024 року (до 18:00)

Заявка на конкурс подається відповідно до встановленої форми і має бути викладена українською мовою.

Заявка на участь у конкурсі включає в себе наступні документи, які є невід’ємними її частинами (ці додатки містяться у файлі з формою заявки на участь у конкурсі)

1. Заявка та бізнес-план (для скачування натисніть на виділений текст);

2.  Копія паспорту або іншого документу, що посвідчує особу.

 • Заявка має бути надіслана в електронному вигляді на електронну пошту координаторки проєкту Ільіної Ганни  ilinaod.career.adviser@gmail.com або в паперовому варіанті на пошту 65000, м. Одеса, Черняховського, 13, ВОНА ХАБ з темою листа «Конкурс грантів для бізнесу, місто, прізвище, ім’я заявника/-ці».
 • Заявки, що не міститимуть усіх необхідних документів, до розгляду експертною комісією не братимуться. 
 • Запитання щодо конкурсу приймаються до 18:00, 21 червня 2024 р., на електронну пошту координаторки проєкту Ільіної Ганни  ilinaod.career.adviser@gmail.com

Процес оцінювання грантових заявок та відбору переможців/-ниць:

Критерії відбору переможців/-ниць грантового конкурсу: 

 • життєздатність ідеї та обґрунтованість бізнес-плану;
 • використання інноваційних підходів;
 • досвід в підприємництві.

Конкурсний відбір буде здійснюватися комісією у складі представників/-ць ГО “Зв’язок” (далі – Комісія). Кількість грантів та обсяг доступного фінансування можуть змінюватися, і Комісія залишає за собою право:

• повністю фінансувати грант;

• частково фінансувати грант;

• або відмовити у наданні гранту на будь-якій стадії процесу з програмних причин або через невідповідність заявленій в заявці меті.

Всі учасники, які подали повні пакети документів, можуть бути обраними для подальшої співпраці, за умови, що їх пропозиції у сумі не перевищують загальний обсяг коштів, передбачений умовами проєкту. За умови, якщо такі пропозиції не мають жодних переваг, рішення про долучення до проекту буде прийнято на підставі голосування конкурсної комісії. У випадку, якщо подано декілька пропозицій з однаковими умовами, але проєктом передбачена підтримка всього обсягу наданих послуг та за умови їх доцільності, за результатами конкурсу може бути підписано декілька грантових договорів. 

Рішення конкурсної комісії не переглядаються, коментарі за результатами конкурсу не надаються. Експертна комісія зобов’язується дотримуватись принципів конфіденційності щодо змісту отриманих заявок.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДАННЯ ГРАНТУ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ

Після вибору переможця Комісія повідомить успішного претендента про надання гранту. Для отримання гранту переможець додатково надає виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про реєстрацію в якості  фізичної особи-підприємця.

Звітність про впровадження гранту визначатиметься на підставі результатів спільної фіналізації запланованого проєкту. Буде узгоджено план моніторингу та оцінки ефективності, що використовує встановлені базові дані та конкретні, вимірювані цілі та показники.

Брендування:

Успішним Заявникам/-цям буде інформація про правила найменування і позиціонування проєкту, правила промоції, інформування і комунікації, а також визначатиме усіх донорів і забезпечуватиме визнання їх внеску.

Зареєструватися