Меню
Мій кабінет

«Краса для всіх» від ТОВ «Лореаль Україна» у Києві

ТОВ «Лореаль Україна» та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення оголошують про запуск 6 курсу освітньої програми, щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства або перебувають у складних життєвих обставинах, здобути безкоштовну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється за підтримки Фонду Лореаль. 

Курс спеціально розроблений, щоб навчити жінок основ перукарської майстерності та  дати їм можливість набути нову спеціальність, а в майбутньому – роботу. Курс викладають висококваліфіковані викладачі/-чки та практикуючі в салонах краси майстри/-ині. Курс гарантує, що всі учениці отримають навички, потрібні для того, щоб почати кар’єру у салонному бізнесі.


Група розпочне навчання перукарському мистецтву у квітні (точна дата буде зазначена згодом) 2023 року.  Курс передбачає 8 занять на місяць (орієнтовно по 8 годин 2 рази на тиждень), триватиме 6 місяців (понад 500 годин), як в онлайн-, так і в офлайн-форматі. Заняття будуть проходити в місті Києві, у приміщенні партнера проєкту Київського фахового коледжу прикладних наук.

Заявки приймаються до 1 квітня 2023 року. Для участі у програмі потрібно буде додатково пройти співбесіду. 

Більше про програму за посиланням 
https://www.loreal.com/uk-ua/ukraine/articles/commitment/beauty-for-better-life

Зареєструватися