Меню
Мій кабінет

Загальноосвітня програма «Краса для всіх – Візаж» від ТОВ «Лореаль Україна»

ТОВ «Лореаль Україна» та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення оголошують про запуск 1 курсу освітньої програми з візажу, щоб допомогти жінкам, які перебувають у складних життєвих обставинах, постраждали від домашнього насильства, або є внутрішньо переміщеними особами здобути безкоштовну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється компанією Лореаль Україна та брендом NYX Professional Makeup.

Навчальний курс спеціально розроблений, щоб навчити жінок основ візажу та дати їм можливість отримати нову цікаву роботу чи започаткувати власну справу. Курс викладають висококваліфіковані візажисти України cпільно з MakeUp Me Academy та представниками бренду NYX Professional Makeup. Курс гарантує, що всі учениці отримають навички, потрібні для того, щоб почати кар’єру в б’юті-індустрії .

Група розпочне навчання на здобуття професії візажистки від бренду NYX PMU у вересні 2023 року (точна дата буде зазначена згодом). Курс передбачає відвідування занять у п’ятницю та суботу тривалістю 5 години (з перервою) з вересня по листопад (2 місяці),  в офлайн-форматі. Заняття будуть проходити в місті Києві, у приміщенні партнера проєкту Київського фахового коледжу прикладних наук.

Дедлайн подачі заяв до 14.08.2023. Для участі у програмі потрібно буде додатково пройти співбесіду. 

Програма навчання включає вивчення основ візажу: текстур та makeup інструментів, створення б’юті кейсів, роботу  з різними типами шкіри, моделювання різних типів обличчя, створення архітектури брів під різну морфологію обличчя, застосування різних технік макіяжу та взаємодію з клієнтами.

Більше про програму за посиланням
https://www.loreal.com/uk-ua/ukraine/articles/commitment/beauty-for-better-life

Зареєструватися