Меню
Мій кабінет

Програма підтримки підприємиць України – 10 грантів

Відкрито реєстрацію на участь у першому сезоні проєкту «Програма підтримки підприємиць України». Ця програма є локальною ініціативою української команди L’Oreal Paris та реалізовується спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні який зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді.

Програма передбачає надання 10 грантів на загальну суму 6 500 000 грн жінкам, чий бізнес постраждав від наслідків російського вторгнення, а також тим, хто прагне відновити чи масштабувати вже існуючу власну справу або ж робить лише перші кроки для заснування особистих компанії чи проєкту.

Для участі, протягом листопада, необхідно заповнити анкету та подати презентацію власного проєкту за посиланням у сторіс, після чого буде обрано 30 учасниць. Наступним кроком стане відбір 10 переможниць експертним журі проєкту, серед якого представники/-ці компанії L’Oreal Україна та публічні власники/-ці українського бізнесу. При відборі особлива увага буде надаватися проєктам, що мають соціально-етичну, суспільно-корисну або інноваційну складову, а також фактори, що можуть позитивно вплинути на стан української економіки, а саме: потенціал для створення додаткових робочих місць, гідна презентація українських брендів на міжнародному ринку, позитивний вплив на навколишнє середовище та екологію, тощо.

Крім того, 30 фіналісток матимуть можливість прослухати навчальні лекції від успішних підприємців/-ниць та задати питання особисто. Навчання буде проводитися онлайн та із дотриманням усіх заходів безпеки.

У фіналі 10 найкращих проєктів отримають гранти по 650 000 грн на розвиток або створення власної справи.

Заявки на участь у проєкті приймаються з 1 листопада 2023 року по 30 листопада 2023 року включно.

Детальніше про умови участі за посиланням.

Зареєструватися