Меню
Мій кабінет

4 тижневий марафон “Твій власний вихід із кризи”

Повномасштабна війна, що триває вже понад дев’ять місяців, так чи інакше вплинула на життя кожної людини навіть у віддалених та відносно безпечних куточках нашої країни. Чимало людей зіткнулись з її наслідками особисто або опосередковано, і це так чи інакше вплинуло на їхнє здоров’я, особливо – ментальне: власне перебування в обставинах, які напряму загрожували життю, втрата або розлука з близькими людьми, втрата матеріальних цінностей, роботи і переживання культурного шоку та кризи соціальної ідентичності.

Станом на дев’ятий місяць війни, люди котрі не змогли знайти якихось здорових інструментів самопідтримки почали зіштовхуватись із цілком закономірними, фізіологічними наслідками тривалого стресу: це погіршення продуктивності, зміна харчової поведінки, неефективність сну, загострення різноманітних болячок, проблеми з сексом, емоційна нестабільність, неможливість контролювати агресію, тощо. 

Для виходу із стресового стану і трансформації мислення, підтримки свого ментального здоровʼя – ми запускаємо місячний марафон “Твій власний вихід із кризи”.

Цей марафон – безпечне середовище для тих, хто бажає знайти свої дієві інструменти та моделі мислення, навчання думати по-новому в складних та кризових ситуаціях.

Марафон познайомить Вас з ментальними техніками, які допоможуть вам максимально легко й швидко пройти кризовий етап і вийти на новий рівень мислення.

Яким буде результат Марафону?

Цей марафон навчить вас розбиратися в тому, як працює ваше мислення і вже за 3-4 тижні тренувань за допомогою ментальних інструментів ви ясно бачитимете, як змінилося ваше ставлення в багатьох ситуаціях, покращилося ставлення багатьох людей до вас, з’явилися численні можливості зі “сліпих зон”.

Завдання Марафону:

  • Ознайомлення з моделями мислення
  • Робота з керованими ілюзіями та ресурсними станами
  • Робота над особистими цінностями та пріоритетами
  • Знайомство з собою та зі своїми емоціями
  • Використання інструментів захисту ментального здоровʼя
  • Утримання стійкого звʼязку з реальністю та фокусування
  • Робота з маніпуляціями та інформаційними атаками
  • Методики отримання ресурсу для відновлення себе

Марафон буде проходити онлайн, зустрічі будуть відбуватись 2 рази на тиждень – перша зустріч – новий матеріал, друга зустріч на тиждень – обговорення складних етапів та ситуацій. Для учасників постійно буде доступний закритий Телеграм канал з усіма матеріалами марафону та описом практичних вправ.

Тренер Марафону – Віталій Захарчук, сертифікований бізнес-тренер, коуч, автор трансформаційних ігор та методик для тренерів.

Программа Марафону:

1 тиждень – твоя броня від негативу

2 тиждень – ти як творець своєї реальності

3 тиждень – мій 2023. Гарно сформульовані цілі

4 тиждень – твоя стратегія підтвердження нової реальності

Зареєструватися