Меню
Мій кабінет

Загальноосвітня програма «Краса для всіх» від ТОВ «Лореаль Україна» у Львові

ТОВ «Лореаль Україна» та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення оголошують про запуск 3 курсу у Львові освітньої програми, щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства або перебувають у складних життєвих обставинах або є внутрішньо переміщеними особами, здобути безкоштовну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється компанією Лореаль Україна та брендом Matrix.

Навчальний курс спеціально розроблений, щоб навчити жінок основ перукарської майстерності та  дати їм можливість набути нову спеціальність, а в майбутньому – роботу. Курс викладають висококваліфіковані викладачі та практикуючі в салонах краси майстри. Курс гарантує, що всі учениці отримають навички, потрібні для того, щоб почати кар’єру у салонному бізнесі.

Група розпочне навчання перукарському мистецтву у вересні (точна дата буде зазначена згодом) 2023 року. Курс передбачає понад 240 годин навчання, відвідування занять 2-3 рази на тиждень та триватиме 3.5 місяців з вересня по грудень, як в онлайн-, так і в офлайн-форматі. Заняття будуть проходити місті Львові, у приміщенні партнера проєкту Молодіжного Навчального центру св. Івана Боско.

Дедлайн подачі заяв до 14.08.2023. Для участі у програмі потрібно буде додатково пройти співбесіду.
Більше про програму за посиланням
https://www.loreal.com/uk-ua/ukraine/articles/commitment/beauty-for-better-life

Зареєструватися