Меню
Мій кабінет

Ганна Налчі з Маріуполя, відкрила франшизу з прокату самокатів

41-річній Ганні Налчі з Маріуполя покидати домівку довелося вже вдруге. У 2014 році через окупацію Донецька її родина вимушено переїхала в місто Марії на узбережжі Азовського моря та започаткувала цілу мережу закладів харчування. 24 лютого 2022 року родина Налчів знову була вимушена тікати з дому.

«Ми виїхали, взявши тільки необхідні речі, бо були певні, що скоро повернемось та думали, що це триватиме недовго», — каже жінка.

Після кількох місяців проведених в Умані, що на Черкащині, Ганна разом із дітьми виїхала до друзів в Іспанію, аби «призупинитися і подумати, що робити далі». Незабаром вона повернулася з дітьми до чоловіка в Київ, а вже в березні 2023 року родина переїхала до Луцька, де за допомогою друга відкрила франшизу з прокату самокатів.

Перед відкриттям жінка проходила курси та стажувалася в компанії. Також Ганна звернулася до ВОНА хаб. Луцьк. Тут їй допомогли налагодити зв’язок із місцевою владою. «Нам дали контакти — фактично місточок, протягнули руку допомоги для того, щоб ми стали на крок ближчими до започаткування цього бізнесу в Луцьку», — зазначає підприємиця.

Як хаб допоміг розвивати власну справу, чому вибрали саме Луцьк та як вдається розвивати соціальне підприємництво в місті? Про це і не тільки – читайте у лонгріді!

Кар’єрний та бізнес-хаб «ВОНА» реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance та British Embassy Kyiv.

Дивитись контакти хабів у вашому місті

Дивитись контакти

Інші історії