Меню
Мій кабінет

Як пройшов марафон “Впевненості в собі”

✨ Марафон Впевненості в собі завершився! ❤️

В рамках «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» ВОНА хаб. Київська область зібрав онлайн 59 жінок для активної творчої роботи 🌟

Методологія в марафоні була розроблена на основі Піраміди логічних рівнів Р. Ділтса. 

✅ Цікава та багатогранна внутрішня робота в марафоні допомогла зробити кожній учасниці оцінку своєї особистості в підтримуючому просторі. 

✅ За допомогою цікавих завдань, подивились на своє життя через призму усвідомлень. Це дуже потрібно робити для того, щоб знайти гідну роботу виходячи із своїх бажань та компетенцій, приносити користь суспільству та отримувати гідну оплату труда. 

✅ А головне, впевнено долати будь-які форми гендерно зумовленого насильства. 

Від початку повномасштабного вторгнення Росії, Україна зіткнулася із безпрецедентним рівнем насильства, болю і травматизації. 

Але ніяка війна не має права відібрати у нас сенс, заради якого ми народилися. Жодна трагедія чи хвороба не має права відібрати у нас любов до життя та можливість реалізувати наш талант.

✅ В марафоні було про те, як в важкі часи не ставити «життя на паузу». Відповідаючи на куочингові питання в кожному домашньому завданні, учасниці шукали власні відповіді в собі. Зрозуміли, як у такий непростий час знаходити в собі сили та мотивацію вчитися новому, де брати мотивацію, натхнення, та як починати все спочатку, наповнившись ресурсами.

👀 Не сприйняття реальності + боротьба із собою = втрата власного часу та сенсу життя.

👉 Важливо шукати ресурс щодня у турботі про себе: 

🌱 сон – базово, 

🌱 смаколики – обов’язково, 

🌱пити воду – достатньо та вчасно, 

🌱 обійми – бажано 8 разів обіймати рідних та себе (хоч пледиком самі себе але обіймайте), 

🌱 активний рух – за можливості. 

✨ Право на радість – найважливіше людське право саме зараз, а не колись потім.

💫 Для команди хабу особливим джерелом радості та натхнення впродовж марафону стали щирі коментарі учасниць, чудові жіночі історії, жіночі думки, усвідомлення та відгуки. 

Інші новини