Меню
Мій кабінет

Ярмарок вакансій в Народному домі Коломиї

3 листопада пройшов ярмарок вакансій в Народному домі Коломиї для місцевих і релокованих підприємств та організацій, жителів громади і ВПО, які шукають роботу.

У партнерстві з Коломийська міськрайонна філія Івано-Франківського ОЦЗ. За сприяння Палац культури та мистецтв “Народний дім” та Управління культури та туризму Коломийської міської ради, завдяки Вулик Змістів.

Були організовані майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок і розпису дощечок.
Ірина Серняк – кар’єрна радниця “ВОНА хаб” розповіла, як проходити співбесіди й збільшити свої шанси на отримання роботи, а також надавала індивідуальні консультації бажаючим.

«Загальна мета – сприяти посиленню економічної спроможності жінок і дівчат у ці бурхливі часи, адже це є складовою безпеки, сприяє впевненості у власних силах, відкриває простір для можливостей, інтегрування нових мешканок у місцеві громади. Ми також використовуємо цю нагоду, аби підвищити обізнаність людей у громадах області про Резолюцію РБ ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека», зокрема про важливість участі жінок у процесах прийняття рішень на всіх рівнях, захисту, протидії насильству, адже це впливає на процеси миробудування і відновлення, на стійкість країни в цілому», – прокоментувала Наталія Вишневецька, керівниця ГО «Д.О.М.48.24»

Інші новини