Меню
Мій кабінет

Ярослава Гресь, агенція вражень та соціальні проєкти

Ярослава ― співзасновниця агенції Gres Todorchuk, керівниця найвідвідуванішої виставки в історії України UkraineWOW, наймолодша у світі головна редакторка журналу HELLO! (в 24 роки).

Здавалося б, її майбутнє безхмарне. Але на наступний день після масштабної виставки «Зірки сміються» від HELLO! (2009 рік), вона прокинулася в іншому світі. Вчора Ярослава позувала з українськими зірками шоубізнесу та носила діамантові прикраси, а сьогодні ― журнал закривали, нові роботодавці не телефонували, розлучення з чоловіком було в розпалі. До того ж на Ярославі залишався доларовий кредит на суму 160 тисяч та маленька дитина після операції на серці. Про той час жінка згадує так: «Це була безодня. Але в безодні народжуються найкращі мрії».

Ярослава разом з братом і партнером Олександром Тодорчуком придумали мрію, в яку навіть самі боялися повірити, ― робити такі проєкти про Україну і для України, про які говоритиме увесь світ. З 2014 року агенція Gres Todorchuk виросла з двох людей до цілої команди, яка займається освітніми, соціальними та культурними проєктами та просуває бренд України. Сама Ярослава входить до топ-100 блогерів України, сотні найвпливовіших жінок України (журнал «Фокус», 2018) та виховує чотирьох дітей.

«Робити те, чого не вмієш», «Найкращі рішення спочатку називають ідіотськими, а головне ― нездійсненними», «Знайти людину, яка скаже: “Ні, ти підеш далі!”» ― принципи, якими ділиться Ярослава, щоб дійти до успіху.

Дивитись контакти хабів у вашому місті

Дивитись контакти

Інші історії