Меню
Мій кабінет

Інноваційні шляхи підтримки жінок у складних обставинах: Новий воркшоп відкриває двері до світу підприємництва

25 липня 2023 року відбувся воркшоп, співорганізований Міністерством економіки України та Фондом ООН у галузі народонаселення. Подія під назвою “Можливості для реалізації підприємницьких ініціатив для жінок у 2023 році” була орієнтована на жінок, що пережили складні життєві обставини, включаючи домашнє та гендерно зумовлене насильство, а також ветеранок та дружин військовослужбовців.

Тетяна Бережна, заступниця Міністра економіки України, представила проміжні результати урядової грантової програми “Власна справа”. Вона акцентувала увагу на можливостях отримання грантів, зокрема, у рамках програми “Military Spouse” для членів сімей військовослужбовців. Учасниці активно висловлювали свої думки та ставили питання, на які пані Тетяна давала вичерпні відповіді, ділилася корисними ресурсами та наводила важливі деталі щодо отримання грантів.

Яна Твереза, бізнес-експертка проєкту UNFPA “ВОНА хаб”, наголосила на багатстві можливостей, які хаб надає жінкам у підтримці їх підприємницьких ініціатив. Вона розповіла деталі щодо індивідуального супроводу, навчальних програм, послуг психологічної підтримки та інших бізнес-можливостей, включаючи консультації щодо подання на різні гранти та отримання міні-грантів у хабі.

Захоплення та активність учасниць, які під час воркшопу ставили питання та обмінювалися ідеями, свідчать про позитивний вплив таких заходів. Враховуючи високий рівень ентузіазму та зацікавленості, ми очікуємо зростання кількості заявок на гранти та нових підприємниць, які, незважаючи на всі складнощі, скористаються підтримкою від “ВОНА хабу” та грантовими можливостями від держави, та перетворять свої мрії у бізнеси. Як сказала пані Тетяна, “Якщо ви можете це уявити, це може відбутися”.

Інші новини