Меню
Мій кабінет

Кожна має талант (Розвиток талантів жінок, постраждалих від домашнього насильства)

Талант – слово, що еволюціонувало від античної грошової одиниці до визначення вродженої або здобутої здібності людини бути майстерною в тій чи іншій справі. Асоціація Талант – Гроші невипадкова, адже майстерність у тій чи іншій справі добре винагороджується.

Як допомогти жінкам відкрити власні таланти та рухатися у напрямку професійного розвитку? – Є кілька простих прийомів щоб зрозуміти свої схильності та спрямувати їх у вірному напрямку.

  1. Згадати минулі успіхи, навіть дитячі, будь то перемога у шкільній олімпіаді, приймач, зроблений власноруч чи написаний вірш. Такий підхід допоміг американській лабораторії реактивного руху, що займається аерокосмічними дослідженнями здобути “правильних” спеціалістів – практиків, здатних працювати у площині проблема-рішення. Повернемося до земних реалій: Настя, клієнтка одного з притулків, жінка, що виросла у складних життєвих обставинах, згадала про своє захоплення поезією під час навчання у школі. Усвідомлення свого таланту допомогло учасниці хабу почати навчання з СММ, адже їй захотілося просувати в Інстаграм саме поетичну сторінку.
  2. Зрозуміти що подобається робити найбільше, під час якої діяльності жінка втрачає відчуття часу. Хобі можуть стати добрим підприємницьким стартом або можливістю заробляти у якості фрілансерки. Зйомка фото/відео контенту, написання текстів, постів, кондитерська справа, вивчення іноземних мов, в’язання чи пошив одягу – це короткий список хобі, здатних згенерувати перші гроші для майбутнього економічного зростання.
  3. Дізнатися у жінки, які справи виходить робити добре щодня. Прибирати у хаті, робити зачіски дітям, вибирати одяг, організовувати дитячі свята, робити з дітьми уроки є чудовими навичками для пошуку тимчасової або постійної роботи. Послуги хімчистки та клінінгу, організація дитячих івентів, репетиторська справа – завжди у топі популярних послуг. Безумовно для здобуття професії перукарки потрібно вчитися на професійних курсах. Таку можливість надає Українська фундація громадського здоров’я та Фонд народонаселення ООН у тісній співпраці із соціальними підприємствами та компанією Лореаль.

А які таланти маєте ви? Напишіть нам або запишіться на консультацію кар’єрних радниць, адже кожна людина має талант.

Інші поради