Меню
Мій кабінет

Курс із проєктного менеджменту у Чернівцях

6 квітня стартував курс із проєктного менеджменту від кар’єрного та бізнес-хабу «ВОНА».

Перший навчальний день розпочався зі знайомства і присвячувався формуванню ідеї та бізнес-моделі проєкту. 

Кар’єрна радниця Руслана Герасимчук розповіла про тонкощі роботи «ВОНА хаб»  у Чернівцях та представила учасницям спікерку курсу.

💬 «Дане навчання від кар’єрного та бізнес-хабу «ВОНА» допоможе Вам не лише навчитися ефективно керувати новими проєктами, а й втілювати у життя амбітні ідеї та швидше досягати цілей», — додала пані Руслана.

Тренеркою стала менеджерка із 15-річним управлінським досвідом, керівниця спешелті кав’ярень «Bacara» Людмила Пашкевич.

«Власний проєкт — це завжди керування змінами. Сприймайте їх якомога спокійніше. Якщо Ви провели аналіз ризиків і вжили заходів по їх подоланню, то несподіванок буде не так вже й багато. Головне дотримуватися системного підходу», — зазначила спікерка.

Пані Людмила розповіла учасницям про особистий розвиток у проєкті Soft & Hard, життєвий цикл проєкту, соціальне та комерційне підприємництво, а також як проєкти перетворюють проблеми на задачі.

Нагадуємо, що участь в усіх навчальних курсах від «ВОНА хаб» є безоплатною, тому чекаємо вас за адресою: проспект Незалежності, 70, тел. 095 115 95 62.

Анонси актуальних подій ви можете знайти у телеграм-каналі: https://t.me/vona_hub_chernivtsi.

«ВОНА хаб» у Чернівцях — реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance.

Інші новини