Меню
Мій кабінет

Лариса Поліщук з Добропілля, евакуювала бізнес та розвиває його далі

Початок повномасштабного наступу РФ на Україну для жительки Добропілля, що на Донеччині, Лариси Поліщук став шоком. Жінка не могла повірити в те, що це відбувається вже вдруге.

Ухвалити рішення евакуюватися їй довелося через екстрену ситуацію — у Лариси розпочався гіпертонічний криз, а можливості отримати медичну допомогу в місті не було. У середині квітня родина вирушила у Львів, взявши із собою частково обладнання з виробництва магазину для шиття, який жінка тримала протягом 22 років.

«До війни ми шили тюлі, штори. Також у нас була розробка власної лінійки постелі — тканина з льону і з вишивкою. Обладнання нове, інноваційне. Якби ми його не вивезли, воно б постраждало. По складу був прильот, повилітали всі вікна та двері», — розповідає підприємиця.

У Львові Лариса була вимушена починати все з нуля — перереєструвала бізнес, найняла людей, навчила їх. За словами жінки, її підтримав директор одного місцевого заводу, здавши приміщення за нижчою за ринкову ціною. «Потім нас підтримала Львівська міська рада, надавши ваучер на оренду. Це також дало нам підтримку», — розповідає підприємиця.

Вона згадує, що починати все спочатку було важко. Опанувати стрес їй допомогли у львівському «ВОНА хабі». «Я отримала відчуття, що не одна. Мені нагадали, що я впевнена жінка, яка може все, і що в мене все вийде. І це допомогло мені розвивати свій бізнес далі», — ділиться Лариса.

Як хаб допоміг жінці з розширенням асортименту та розробкою брендингу, а також чому важлива економічна незалежність для жінки? Читайте лонгрід за лінком в описі профілю!

Хаб «ВОНА» реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки British Embassy Kyiv та USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance.

Дивитись контакти хабів у вашому місті

Дивитись контакти

Інші історії