Меню
Мій кабінет

Лера Бородіна, Oh My Look! і вживані речі

Валерія Бородіна у багатьох асоціюється з першим «жіночим підприємництвом». У 26 років вона відкрила сервіс оренди суконь Oh My Look!. Це стало новим витком її кар’єри; до цього був піарменеджемент українських музикантів, продюсинг Comedy Club і просування бренда Грузії в Україні. Зараз Лера є власницею брендів Oh My Look! та LAVLA, а також співвласницею G.Bar, So.Dodo та освітнього проєкту Big Plans Club.

Працювати Лера почала у 15 років. На одному з виступів вона пожартувала, що тоді була готова робити будь-що, аби не ходити на хімію. Згадує, що в 11 класі вже навіть зібрали нараду вчителів, щоб відрахувати Леру зі школи. Коли їй потрібно було вийти на сцену й сказати щось на свій захист, вона не могла думати ні про що інше, ніж про робочу зустріч, на яку запізнювалася.

Лера згадує момент, коли рахувала, скільки грошей їй треба для щастя: щоб ходити й туди, й сюди і обідати у смачних місцях. Це було 50 грн/день. За курсом долара 5 грн, $300 на місяць тоді були просто неземним задовленням.

Зараз у Лери 4 бізнеси, 2 доньки й великі амбіції розвиватися далі. Її філософія ― щоб стати успішною підприємницею, треба бути сміливою і готовою нести велику відповідальність за тих, хто працює поруч. Треба не боятися ризикувати й бути наполегливою. І головне ― працювати з людьми, які подобаються. Бо наше оточення ― це 5 людей, з якими ми найчастіше спілкуємося. І вони допомагають нам стати успішними.

Дивитись контакти хабів у вашому місті

Дивитись контакти

Інші історії