Меню
Мій кабінет

Марина Авдєєва, «Арсенал страхування» та перший мільйон у 27

Марина Авдєєва ― керуюча акціонерка страхової компанії «Арсенал страхування».
Вона народилася у Запоріжжі й все дитинство мріяла стати журналісткою. Перед вступом (1995 рік), через те що у країні панував пострадянський хаос, мама не дозволила Марині поїхати з дому. Дівчина вступила на факультет економіки в Запорізьку інженерну академію. На 4 курсі почала шукати роботу: всеохопний страх безробіття вимагав.

Марина 11 місяців ходила на співбесіди до однієї й тої самої компанії. 8 разів її не хотіли брати. Але дівчина не здавалася й на 9 раз запропонувала працювати безкоштовно. До офісу ходила пішки, щоб зекономити. Через три тижні її перевели в штат і назвали зарплатню: 500 грн. У час, коли долар був по 2,5 грн, це була неймовірна сума. Так Марина почала свою кар’єру в страховому бізнесі й займалася страхуванням банківських кредитів.

Коли Марина Авдєєва почала розвивати класичне страхування (автомобілів, нерухомості, промислових об’єктів тощо), її зустрічали зверхні погляди та недоречні жарти. Вона згадує, що коли прийшла домовлятися про партнерство з автосалоном Volkswagen, її зустріли словами: «Курчатко, а що тобі тут треба?» Але це її не зупинило.

У 27 років Марина заробила перший мільйон і стала топменеджеркою міжнародної страхової компанії АХА Group. Через 6 років ― доларовою мільйонеркою у власній «Арсенал страхування». Її правило: гроші на деревах не ростуть. Цього вона вчить своїх дітей і спонукає їх досягати всього власними силами.

Підсумовуючи, бажаємо вам натхнення творити своє життя своїми руками. У кожній жінці є безмежна сила, яка здатна гори перевернути! Треба тільки повірити в неї й дати вийти назовні. Набирайтеся сміливості, оточуйте себе правильними людьми й починайте свій шлях до успіху!

Дивитись контакти хабів у вашому місті

Дивитись контакти

Інші історії