Меню
Мій кабінет

Олеся Лазебник із Маріуполя, займається дистрибуцією професійної косметики для волосся

«Мені у «ВОНА» хабі казали, що якщо життя почалося заново, то треба починати щось нове. Я вирішила так і зробити. Мене завжди цікавила дистрибуція, ми займалися продажем новорічних подарунків для великих організацій. Так сталось, що я тепер займаюсь дистрибуцією професійної косметики для волосся і це геть нове для мене»

До 24 лютого 2022 року Олеся Лазебник із Маріуполя мала життя, про яке годі і мріяти. Щаслива родина, два успішні бізнеси та величезний простір для самореалізації. Втім, початок повномасштабного вторгнення РФ в Україну та подальша окупація міста поставили під ризик не лише добробут родини, але й життя.

Бойові дії в Маріуполі розпочалися з перших хвилин вторгнення. З самого ранку вона з сім’єю переїхала у кулінарну студію в центрі Маріуполя, яку здавали під різні події та майстеркласи. Приміщення було розташоване чотири метри під землею, там було найбезпечніше.

Згодом, коли жінці з сім’єю таки вдалося виїхати з Маіруполя, Олеся почала шукати роботу. Працевлаштуватися на новому місці не вийшло, вона звернулася за допомогою до київського «ВОНА хабу».

Тепер Олеся займається дистрибуцією професійної косметики для волосся. У своїй роботі вона співпрацює з іспанським брендом професійних засобів, орієнтуючись на аудиторію перукарів та роздрібні магазини профкосметики.

За посиланням ми зібрали 5 історій жінок-переселенок, яким допоміг кар’єрний “ВОНА хаб” відновити або розпочати власний бізнес. Одна з цих історій – про Олесю.

Як жінці вдалося пережити початок вторгнення в Маріуполі, а також як кар’єрний хаб “ВОНА” допоміг розпочати власну справу й впоратися з психологічними викликами, спричинені війною. Читайте детальніше у лонгріді!

Кар’єрний хаб «ВОНА» реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance та British Embassy Kyiv.

Дивитись контакти хабів у вашому місті

Дивитись контакти

Інші історії