Меню
Мій кабінет

Пройшов другий “Ярмарок вакансій” для жінок ВПО в Калуші

28 грудня, у безпечному просторі “Крила підтримки” за адресою вул. Винниченка, 3, відбувся другий етап “Ярмарку вакансій” з темою “Проходження інтерв’ю, випробувальний період та адаптація на новому місці роботи” для жінок ВПО та калушанок.

Спікерами події стали Тетяна Сеньків, заступниця начальника управління та начальник відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста Калуської міської ради; Абрамець Аліна Іванівна, начальниця відділу активної підтримки безробітних у Калуській міжрайонній філій Івано-Франківського центрі зайнятості; Юлія Гавриляк, рекрутерка Goodvally Україна; Ірина Серняк, кар’єрна радниця проєкту “ВОНА хаб”; Поліна Мартинова, мідл графічна та вебдизайнерка з Харкова; Ірина Гонтаренко, копірайтерка у сфері інтернет-маркетингу;Галина Міхненко, власниця кав’ярні “LEON” та Ірина Куліш, вчителька англійської мови, ВПО зі Слов’янська.

Ірина Серняк розповідала учасницям про особливості працевлаштування в IT сфері, які є виклики та можливості, а також про ринок IT.

Інші новини