Меню
Мій кабінет

Пройшов тренінг на тему “Протидія та запобігання домашньому насильству” в Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості

09 серпня в місті Кривий Ріг консультантка проєкту “ВОНА хаб” Наталія Мількевич провела тренінг на тему “Протидія та запобігання домашньому насильству” в Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості.

На тренінгу були присутні 10 жінок віком від 28 до 54 років. Учасниці тренінгу дізналися про форми, причини насильства, про міфи, які заважають запобіганню і подоланню домашньного насильства.

Дуже важливим питанням для обговорення було саме питання, як поводитися у ситуації домашнього насильства, щоб зменшити негативні наслідки. Жінки отримали інформацію про те, як закон захищає постраждалу та контакти державних органів та громадських організацій, які захищають постраждалих.

Особливо бурхливо обговорювалися питання про дії свідків домашнього насильства, про спілкування з постраждалими та що може вже зараз робити кожна людина для протидії домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства.

Інші новини