Меню
Мій кабінет

Результати конкурсу грантів

Раді поділитися результатами першого сезону проєкту «Програма підтримки підприємиць України». 10 переможниць отримали гранти на загальну суму 6 500 000 грн.

Програма є локальною ініціативою української команди L’Oreal Paris та реалізовується спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні.

Розвиток економічної спроможності вразливих жінок за допомогою грантів для старту або розширення бізнесу – це можливість підтримати їх у такий нелегкий час. 

Важливими складовими для проєктів, які були представлені для аналізу журі та мали шанси на перемогу, стали соціальна вага та користь для суспільства, а також потенціал для створення додаткових робочих місць, гідна презентація українських брендів на міжнародному ринку, позитивний вплив на навколишнє середовище та екологію. Загалом на розгляд журі подали 1478 проєктів з 17 областей України. Було представлено 10 різних сфер, серед яких проєктування та будівництво, аграрний сектор, напрями сталого розвитку та розвиток альтернативних джерел енергії.

До переможних увійшли проєкти з важливою соціальною складовою:

  • створення безбар’єрного архітектурного та інформаційного  середовища на території України, яке буде адаптоване для користування маломобільними групами населення та іншими соціальними групами;
  • центр розвитку  для дітей з наданням комплексної логопедичної, дефектологічної та психологічної допомоги;
  • кризове психологічне консультування військовослужбовців/-ць «Поговори зі мною». 
«Економічне зміцнення та розширення можливостей і прав жінок – це один з ключових факторів досягнення гендерної рівності, а гендерна рівність – це процвітання усього суспільства. Адже економічне наснаження жінок сприяє відновленню та розвитку країни, оскільки жінки інвестують не тільки в себе, вони інвестують у свої сім’ї, свої громади. Ми знаємо багато історій жінок, які будучи лідерками підіймали або місцеву економіку, або боролися за права жінок і дівчат.

Сьогодні ми говоримо про бізнес і можливість втілювати в життя чудові проєкти. Дякую всім, хто брав участь у конкурсі, оскільки ваші бізнес-плани були такими, що надихають. Мені дуже хочеться, щоб цей проєкт надалі продовжувався, був частиною економічної спроможності жінок і кращого, інклюзивного, справедливого майбутнього для нашої країни», – наголосила Анна Цицак, координаторка напрямку з розвитку економічної спроможності вразливих жінок Програми з протидії та запобігання гендерно зумовленому UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. 

Інші новини