Меню
Мій кабінет

Річниця “ВОНА хаб” у Запоріжжі

ВОНА хаб. Запоріжжя святкує 1 рік!🥳

Не зважаючи на постійні обстріли міста, хаб працює та допомагає жінкам, котрі постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства чи знаходяться у групі ризику.

✅ За рік роботи 832 клієнток отримали консультації, 275 — перебувають на кар’єрному супроводі радниць хабу. Водночас вдалося допомогти з працевлаштуванням 60 жінок, а 25 клієнток відкрили власну справу.

«Випадків насильства відносно жінок стає більше, сила жінки – у її економічній спроможності забезпечувати себе, розвиватися, не дивлячись на ситуацію, яка пов’язана з домашнім насильством. Як із випадками сексуального насильства, так і з наслідками, які приносить в Запоріжжя війна, хаб уже цілий рік окриляє, підтримує, надає впевненості таким жінкам», — поділилася Ганна Карпеченкова, польова гуманітарна координаторка UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

🧡 Один із пріоритетів роботи хабу — об’єднувати зусилля уряду, громади та міжнародних організацій у підтримці економічної незалежності жінок, запобіганню та протидії насильству. Разом з цим формується і локальна спільнота жінок, котрі досягають професійних результатів та підтримують інших жінок зі схожими проблемами.

«Хочеться побажати, щоб такі проєкти розширювалися і на наші територіальні громади. І щоб жінки, із сільської місцевості, могли отримати повноцінні консультації, допомогу з працевлаштуванням та підтримку», — зазначила Марина Нотанова, директорка департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації.

🟣 Адреса хабу в Запоріжжі: вул. Леоніда Жаботинського, 27, тел. +38 067 005 58 22

🔶 Проєкт кар‘єрний та бізнес-хаб «ВОНА» у Запоріжжі реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance

Інші новини