Меню
Мій кабінет

Розпочав роботу бізнес-клуб у «ВОНА хаб» в Одесі

У лютому розпочав роботу бізнес-клуб для жінок «Мої крила – моя сила», діяльність якого здійснюється в рамках проєкту «ВОНА хаб» в Одесі для жінок, котрі знаходяться у складних життєвих обставинах, постраждали від насильства, ВПО, жінок з інвалідністю.

До спільноти долучилися жінки, які вже мають свій мікробізнес і готові поділитися своїм досвідом або планують його відкривати, подають заявки на отримання гранту та інші. Для учасниць відбуваються тренінги на тему маркетингу, фінансів, основ правознавства, зустрічі з фахівцями/-чинями з бухгалтерського обліку, круглі столи з обміну досвідом, бізнес-ігри, спілкування у колі однодумиць та інші заходи.

Першу зустріч бізнес-клубу відвідали:

  • Костянтин Журавель, голова правління «Об’єднання організацій роботодавців Одеської області»;
  • Ігор Дубчак, директор «Південного кваліфікаційного центру».

У вітальній промові Костянтин Журавель зазначив: «Сьогодні в Україні дуже важливо розвивати саме жіночий бізнес. Тому наше «Об’єднання організацій роботодавців Одеської області» готове підтримувати бізнес-клуб хабу «ВОНА» та долучатися до проведення спільних заходів».

Також пан Костянтин нагородив координаторку проєкту «ВОНА хаб» в Одесі Ганну Ільіну подякою «За розвиток жіночого бізнесу на Одещині».

Якщо ви бажаєте стати членкинею нашого бізнес-клубу, то запрошуємо реєструватися за посиланням: https://forms.gle/uD9KcVhC5yrMsP5w9. Після реєстрації з вами зв’яжуться кар’єрні радниці проєкту «ВОНА хаб» в Одесі та нададуть необхідну інформацію.

Участь у клубі є безплатною. У разі виникнення питань, телефонуйте: 066 770 52 57.

Проєкт «ВОНА хаб» в Одесі реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги за імплементації БФ «Батерфлай» та ГО «Зв’язок».

Інші новини