Більше 70 учасниць зібралось в Мукачеві на семінари «Skills lab: успішна кар’єра» та «Гендерна рівність в професійній сфері». 3 дні брейн шторму для жінок, працівниць соціальної сфери та бізнесу.
Тренінг відбувся за фінансової підтримки уряду Канади.
Було цікаво та пізнавально.
Вчились планувати кар’єру, приймати рішення, отримали безліч корисних порад з фінансової грамотності та тайм-менеджменту.
З представниками та представницями бізнес-структур подискутували на тему гендерних питань на робочому місці. Усі погодились з тим, що домашнє насильство та насильство на робочому місці – це справа не тільки постраждалої жінки, але й роботодавця.
Такі зустрічі з активними жінками, лідерками думок, представницями місцевого бізнесу та працівниками соціальної сфери проходять у рамках реалізації проєкту ВОНА хаб. Ужгород
за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за фінансування USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance.
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/364782015_259147470217101_3184428141715480135_n-1024x576.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/364805676_259148056883709_7020802851793612607_n-1024x768.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/366935803_259149683550213_5079756456945143263_n-1024x768.jpg)