Меню
Мій кабінет

Старт нового сезону загальноосвітньої програми «Краса для всіх» від L’Oréal Україна та UNFPA

L’Oréal Україна та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, оголошує новий сезон загальноосвітньої програми «Краса для всіх», щоб допомогти здобути безкоштовну освіту у сфері краси жінкам, які перебувають у складних життєвих обставинах, постраждали від домашнього насильства, або є внутрішньо переміщеними особами. 

Мета програми — за допомогою спеціального курсу навчити жінок основ перукарської майстерності, основ візажу та допомогти їм побудувати свій шлях до нового життя.

1️⃣ Курс перукарської майстерності відбуватиметься вже восьмий сезон поспіль за ініціативи бренду Matrix. Протягом чотирьох місяців, із лютого по травень 2024 року, 100 учасниць, які пройдуть співбесіди, навчатимуться у висококваліфікованих викладачів/-ок та найкращих майстрів/-инь салонного бізнесу, які працюють з брендом Matrix. 

Курс передбачає понад 240 годин навчання, відвідування занять 2-3 рази на тиждень та

триватиме 3.5 місяці, онлайн та офлайн.

У Києві програма реалізовується у приміщенні Київського коледжу легкої промисловості, що стало можливим за сприяння Київської міської державної адміністрації та за фінансової підтримки уряду Великої Британії, у Львові – на базі Молодіжного навчального центру імені св. Івана Боско.

Навчання розпочнеться у лютому одразу у двох містах України: Києві та Львові. Подати заяву на участь можна за посиланням:

у Києві https://forms.gle/bKEMLPmavPXt8Mun9 

У Львові https://forms.gle/cA3vQ71rTmx3UJoM9 

2️⃣ Запуск курсу з візажу здійснюється другий рік поспіль за ініціативи бренду NYX Professional Makeup. Цей курс викладатимуть висококваліфіковані візажисти/-ки України спільно з MakeUp Me Academy та представниками бренду NYX Professional Makeup.

20 учасниць розпочнуть навчання в Києві у березні 2024 року, заняття відбуватимуться двічі на тиждень протягом 2 місяців.

Подати заяву можна за посиланням https://forms.gle/RKLhsLikRQxgfiDR7

Після завершення навчання учениці отримають дипломи про здобуття професії перукарки або візажистки, залежно від обраного напряму.

«Ми в UNFPA системно займаємось підтримкою жінок, котрі постраждали від гендерно зумовленого насильства. Ця проблема є особливо актуальною під час війни – за останні два роки до поліції та соціальних служб надійшло майже півмільйона звернень щодо домашнього насильства.

Жінці важливо мати економічну незалежність, щоб розірвати коло насильства. Саме тому ми раді нашій багаторічній співпраці з L’Oréal Україна в межах проєкту «Краса для всіх», який надає жінкам можливість освоїти професію та почати кар’єру у сфері краси», – Альона Зубченко, керівниця програми UNFPA з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству.

Інші новини