25 учасниць зібрались у ВОНА хаб. Ужгород поговорити про жіноче здоров’я.
Марина Сміянова, медична директорка мережі лабораторій «Астра-Діа» надала жінкам багато цікавої інформації щодо стресу і як впливає хронічний стрес на здоров’я жінки; які зміни на біохімічному рівні відбуваються під час стресу і до якого лікаря/-ки необхідно звернутись.
Марина Сміянова відповіла на численні питання дівчат, адже тема жіночого здоров’я дуже актуальна. Як приємний бонус усі учасниці зустрічі отримали у подарунок купон на 30 -ти відсоткову знижку на обстеження у мережі лабораторій «Астра-Діа».
![](https://vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/znimok-ekrana-2023-04-14-o-13.57-1.jpg)
![](https://vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/znimok-ekrana-2023-04-14-o-13.57.jpg)