Меню
Мій кабінет

Тренінги «Сучасні джерела пошуку роботи» та «Складання резюме» від Наталії Мількевич

На початку вересня Наталія Мількевич кар’єрна радниця проєкту “ВОНА хаб” провела два тренінги з техніки пошуку роботи для випускників Донецького юридичного інституту Міністерства Внутрішніх Справ, Криворізького автотранспортного коледжу, комерційно-економічного
коледжу, гірничо-металургійного ліцею та транспортно-металургійного ліцею, центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу. Тренінги пройшли за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді виконкому Саксаганської районної у місті ради.

В заходах прийняли участь 28 випускників та випускниць, які вже через декілька місяців будуть працювати на підприємствах, в організаціях та установах міста.

На першому тренінгу «Сучасні джерела пошуку роботи» студенти/-ки ознайомилися з такими джерелами вакансій: державна служба зайнятості, соціальні мережі, інтернет, засоби масової інформації, кадрові та рекрутингові агенції, кадрові служби підприємств. Дізналися про переваги та недоліки кожного із джерел.

Тренерка не залишила поза увагою види шахрайства у сфері працевлаштування. Учасники та учасниці разом змогли визначити кроки, які варто приймати, щоб уникнути шахрайства при працевлаштуванні.

На другому тренінгу «Складання власного резюме» слухачі/-ки змогли визначитися що таке резюме, де і як його використовують, дізналися про види резюме та переваги кожного з них. Багато уваги було приділено основним розділам, структурі резюме, рекомендаціям щодо написання та його оформлення, основним помилкам при написанні резюме. В групах студенти/-ки опрацювали отримані знання та навички складання резюме. Підсумком тренінгу було написання власного резюме кожним та кожнаю учасником/-цею.

Інші новини