На початку тижня до хабу в Ужгороді завітала Світлана Калініна — кар’єрна консультантка, експертка проєкту.
У понеділок пані Світлана провела у просторі #ВІЛЬНА тренінг
«Skills Lab: Успішна кар’єра», на якому жінки дізналися безліч цікавих речей з започаткування власної справи, пошуку роботи, складання резюме, порозмірковували про свої сильні та мʼякі скіли.
У вівторок, 5 грудня на тренінг у ВОНА хаб. Ужгород «Домашнє насильство НЕ приватна справа» зібрались представники і представниці бізнесу. Спілкувались, знайомились, ділились досвідом.
У середу у хаб завітали партнери/-ки та друзі/подруги, разом з якими ми працюємо проти насильства у нашому суспільстві, проти стереотипів щодо домашнього та гендерного зумовленого насильства, с також допомагаємо постраждалим.
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/410014794_323678660430648_4950248664109651609_n-1024x576.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/409929086_323678633763984_6137595798039385345_n-1024x576.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/409929503_323678637097317_1108316848728548120_n-1024x576.jpg)