Меню
Мій кабінет

У Києві відбулося відкриття кар’єрного хабу “ВОНА” для жінок

15 вересня о 16.00 у місті Києві за адресою вулиця Михайла Максимовича, 26, будинок Бірмінгем, відбулося відкриття кар’єрного хабу «ВОНА». 

«ВОНА хаб» – проєкт, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні. Проєкт спрямовано на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, котрі постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.

На відкритті хабу поділилися своїми думками стосовно важливості проєкту представник UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення Павло Замостян, координатор з планування Агенції США з міжнародного розвитку, Команда з реагування та надання допомоги під час стихійного лиха Люс’єн Лефкур, народні депутатки Марія Бардіна та Олена Криворучкіна, народний депутат Юрій Корявченков, заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк, директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, директорка Київського обласного центру соціальних служб Наталя Ібрагімова. Присутність на заході донорів та представників влади забезпечують сталість ініціативи щодо працевлаштування клієнток хабу. 

“Сьогодні проєкт дійсно пов’язаний з допомогою жінкам під час війни, з вирішенням важливої гуманітарної задачі, але він дає надію на майбутнє. Я хочу подякувати нашим донорам USAID, які повірили у те, що економічне наснаження жінок є важливою частиною гуманітарного реагування і вирішення питання подолання/реагування на гендерно зумовлене насильство, і в тому числі сексуальне насильство пов’язане з війною.” – Павло Замостян, заступник представника UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення. 

“Дуже радий, що у партнерстві з UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» відкриваємо цей хаб тут у Києві. Я тут, щоб познайомитися з людьми, що залучені до створення та розвитку хабу та жінками, які вже користуються послугами хабу.” – Люс’єн Лефкур, координатор з планування Агенції США з міжнародного розвитку, Команда з реагування та надання допомоги під час стихійного лиха. 

“Хочу подякувати нашим міжнародним партнерам UNFPA та USAID, які весь час опікуються в Україні, вже протягом багатьох років питаннями жіноцтва, жіночого лідерства, протидії насильства. Це дуже важливо для усіх українок.” – Марія Бардіна, народна депутатка .

“Економічна активність наших громадян дуже важлива. І співпраця з кар’єрними радницями для нас це дуже важливий проєкт, що дозволить, на мій погляд посилити цю економічну активність. Допоможе підказати жінкам де і чим вони можуть бути корисні.” – Віталій Власюк, заступник голови Київської обласної військової адміністрації.

Захід був перерваний сигналом повітряної тривоги, усі гості перейшли в укриття. Після відбою слово надали мотиваційним спікерам та друзям хабу – Анатолію Анатолічу (ведучий ранкових шоу «Сніданок з 1+1», «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», YouTube-каналу «Зе Інтерв’юер»); Аллі Бородавко (керівниця сектору людських ресурсів мережі гіпермаркетів «Ашан»); Ірині Кондратюк (засновниця компанії «VECTOR 8»); Аліні Долініній (засновниця бренду «Have A Rest»). 

У третій частині заходу коротко презентували послуги та відкрили набір на курси для майбутніх клієнток проєкту. 

*Компонент кар‘єрний хаб «ВОНА» в Київській області реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

Інші новини