Меню
Мій кабінет

Відкриття “ВОНА хаб” у Львові

5 липня 2022 року відбулося відкриття кар’єрного хабу “ВОНА хаб” у Львові за адресою вул. Січових Стрільців, 7.

З 2020 року проєкт “ВОНА хаб” існував лише онлайн та допомагав тисячам жінок дистанційно, надаючи їм нові можливості та професійні перспективи.
Наразі ми вийшли на новий етап розвитку і вирішили створити локальні офлайн-хаби в 4 містах України (Львів, Дніпро, Київ та Ужгород) для того, щоб жінкам було ще зручніше отримувати допомогу, проходити навчання та робити кроки назустріч собі та своїм мріям.

За підтримки UNFPA, уряду Великої Британії та благодійного фонду “Butterfly” у липні відкрили перший хаб у Львові.

На відкритті “ВОНА хаб”  у Львові відбувався соціальний захід з арт-терапії «Моя незалежність» для постраждалих жінок. На ньому створювали картини фарбами, які в подальшому ляжуть в основу дизайну шовкових хустин. Під час представлення проекту виступали представниці UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні — Оксана Андрушків, керівниці БФ “Батерфлай” та “ВОНА хаб. Львів” — Ульяна Дорош та Наталя Горун, завідувач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту НУ «Львівська політехніка» — Подольчак Назар, директор Львівського обласного центру соціальних служб — Ярослав Бордіян, заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради — Неділя Олексій, керівник Львівського міського центру соціальних служб —  Ольга Малик та успішні жінки які започаткували власну справу незважаючи на всі труднощі життя.

Кульмінацією заходу було вручення цінного подарунку учасниці, а саме, набору для започаткування власної справи Тетяні, яка переживши складні сімейні обставини впевнено йде до своєї мрії та прагне допомогти іншим, і як зазначила дівчина: «Ніколи не думала, що мрії можуть збуватися так швидко. Тепер я розумію, що означає бути командою, бути разом, бути сильними. Це надихає рухатися далі».

На завершенні заходу представники соціальних служб міста спілкувались за чаєм з учасницями, ділились проблемами, будували плани на майбутнє, та разом мріяли. Як зазначив пан Ярослав, директор Львівського обласного центру соціальних служб: «Створення та активна діяльність  такого Хабу — є тим надійним плечем яке дівчата, ідейниці проєкту, підставлять працівникам соціальних служб у вирішенні делікатних та невідкладних питань у сфері сімейної політики, протидії насильству та підтримці жінок». 

*Компонент кар‘єрний хаб «ВОНА» у Львові реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.

Інші новини