Меню
Мій кабінет

Візит до Дніпропетровської області Представник UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення Массімо Діана

Під час візиту до Дніпропетровської області Представник UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення Массімо Діана та заступник Представника — Павло Замостьян відвідали кар’єрний та бізнес хаб «ВОНА» та поспілкувалися з командою.

Команда «ВОНА хаб» презентувала досягнення за період роботи та поділилася викликами, з якими зустрічається кар’єрний та бізнес хаб для жінок. За період роботи хабу консультації отримали 606 клієнток, 40 жінок працевлаштувалося, а 24 змогли розпочати власну справу.

Після ознайомлення з діяльністю хабу Массімо Діана зауважив: «Економічна незалежність жінки — дуже важлива. Сьогодні ми приділяємо багато уваги подоланню застарілих стереотипів щодо ролі жінки в житті суспільства. І це не просто дається навіть у мирних європейських країнах. А в умовах війни українкам набагато складніше. Дякую, що ви так продуктивно допомагаєте тим, хто потребує, а ми завжди поруч і будемо реагувати на ваші  запити.»

Проєкт «ВОНА хаб» у Дніпрі реалізується @_unfpa_ukraine_ за імплементації @cso.martinclub та фінансової підтримки @ukinukraine_

Інші новини