Меню
Мій кабінет

Візит Пані Посла Великої Британії до “ВОНА хаб” у Львові

Пані Посол Великої Британії в Україні, Мелінда Сіммонс, відвідала хаб «ВОНА», який з липня 2022 року працює у Львові. Під час візиту вона ознайомилася з роботою офісу та поспілкувалася з жінками, які змогли знайти роботу або відкрити власну справу завдяки допомозі хабу. «Я приємно вражена проробленою роботою та тією допомогою, яку ви надаєте жінкам», —  зазначила Мелінда Сіммонс.

«Дякую уряду Великої Британії не лише за гуманітарне реагування, а і за підтримку ініціатив, які сприяють сталому розвитку країни, прикладом якого є проєкт з розвитку економічної спроможності жінок, який UNFPA розвиває разом з українським урядом», —  зазначив Мустафа Ельканзі, старший координатор з надзвичайних ситуацій  та заступник представника UNFPA в Україні.

Хаб успішно співпрацює з Львівською обласною військовою адміністрацією, зокрема, з департаментом соціального захисту населення та обласним центром соціальних служб, а також із Львівською міською радою, Національним університетом “Львівська політехніка”, громадськими та донорськими організаціями. 

Загалом з моменту відкриття хабу у липні минулого року клієнтками хабу стали 545 жінок, з них працевлаштовані 94 жінки, а власний бізнес відкрили – 18.
Дякуюємо Посольству Великої Британії за підтримку!

Інші новини