Меню
Мій кабінет

“ВОНА хаб” Львів відсвяткував першу річницю свого функціонування

5 липня 2023 року ВОНА хаб Львів відсвяткував першу річницю свого функціонування. 

Вже з самого ранку у подвір’ї хабу гостинно відкрився ярмарок. Він був організований клієнтками, які регулярно відвідували мотиваційні тренінги та зустрічі, спеціалізовані курси та кар’єрні консультування — і вирішили займатися розвитком власної справи. Учасниці ярмарку представили свої авторські вироби, виготовленні з бісеру, тканини, каміння, квітів, а також неймовірно смачні солодощі та іншу оригінальну сувенірну продукцію. 

Відвідувачів ярмарку частували смачними цукерками та кавою. Учасниці розповідали свої історії успіху, спілкувалися з гостями та продавали свої вироби. Під час ярмарку всі бажаючі мали можливість взяти участь у інтерактивному заході – створення мандали зі спецій від психологині хабу. 

Завдяки сонячній погоді та креативності учасників/-ць, вдалось створити шедевр розміром 2х2 м. 

Урочиста частина була не менш насиченою. Команда працівниць хабу представила результати своєї роботи за рік, розповіла про основні показники, плани та вектори роботи в подальшому. Запрошені гості отримували невеличкі подяки та, в свою чергу, бажали кар’єрному хабу ВОНА розвитку, успіху, реалізації та дарували квіти.

Весь захід супроводжувався музичним оформленням і невеликим концертом однієї з клієнток хабу. Окрім урочистої частини, гості мали можливість пограти в інтерактивну гру «Кахут» — про різноманітні сучасні професії, а ще отримати призи та поспілкуватися за чашкою кави. 

Серед запрошених гостей були представники та представниці Фонду ООН в галузі народонаселення UNFPA, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, центру спеціальних соціальних служб, обласного та міського центрів зайнятості, центру підприємництва, інвест офісу у Львові, патрульної поліції Львівської області та сектору протидії домашньому насильству Львівського районного управління поліції.

Також до урочистості долучилися партнери з Університету внутрішніх справ та Національного університету Львівська політехніка,  керівництво та викладачі Tech StartUp School, друзі з благодійних фондів і організацій, наші постійні колеги тренери, коучі, спікери, і звичайно колективи усіх дотичних активностей фонду — зокрема представниці Центру допомоги врятованим, простору Вільна, Мобільної клініки та Мобільних бригад соціально-психологічної допомоги. 

Весь захід знімали наші постійні партнери, телевізійники — телеканал ТРК Перший Західний. 

Дякуємо усім за цей день.

Інші новини