Меню
Мій кабінет

ВОНА хаб у Дніпрі розширює коло партнерів: разом до економічної незалежності жінок

Чотири фахові тренінги запланували і провели разом з ГО КЦМЕР (Курахівський центр місцевого економічного розвитку)  для жінок, які створили і підтримують Курахівську громаду в Дніпрі.

Кар’єрна радниця Каріна Гапошко задоволена результатом – уже на першій зустрічі учасниці виявили зацікавленість, а після неї – вмотивованість продовжувати навчання і поглиблювати знання.

Більшість жінок турбує питання, як утримувати родину на гідному рівні, якщо ти не вдома, а в найманому житлі, шелтері, гуртожитку; якщо змушена виживати самостійно – з дитиною або літніми батьками; якщо твоє підприємство існує юридично, але фактично – “на стопі”, а відпустка за власний рахунок поки що не має кінця. Але зараз я вже чую від клієнток, що їм важливо мати не перший-ліпший підробіток, а роботу, яка ще й подобається, – каже Каріна. –  А це неабияк надихає і мене. А з громадською організацією в нас спільна мета – допомогти жінкам стати економічно незалежними. 

Про що говорили на тренінгах:

– що таке ВОНА хаб. Дніпро і в чому саме він допомагає жінкам;

– з чого починати пошуки роботи, які етапи доведеться пройти, як оцінити свої можливості та почути свої бажання (цей етап для багатьох найскладніший, але без нього не вийде рухатися далі);

– канали пошуку роботи – які вони бувають і як ними користуватися.

Разом з учасницями тренінгів Каріна розробила покроковий план за умовною назвою “Бажана робото, прийди!” 

Спочатку мені було складно довіритися, але Каріні Гапошко вдалося швидко створити атмосферу співпраці. Я відчула, що не самотня на цьому шляху, а учасниця спільного процесу. Разом долати перешкоди вже й не так страшно, – поділилася активна учасниця тренінгів пані Олена. Вона з двома дітьми і бабусею евакуювалася з Курахова в листопаді 2023 року.  

Інші новини