Меню
Мій кабінет

Завершилося навчання кондитерок у Чернівцях

Вже не вперше ми проводимо навчання на базі професійної кулінарно-кондитерської школи «Chef Arts School», де дівчата опановують смачну професію і стають справжніми кондитерками.

Цього разу в наших дівчат був неймовірний досвід, який об’єднав їх навколо мистецтва створення солодощів, навчання новим технікам і, звісно ж, чудового спілкування з коліжанками-кондитерками.

Впродовж двох днів шефині ділилися своїми секретами та порадами щодо приготування різноманітних десертів. Наші учасниці не лише мали можливість навчитися готувати смачні та красиві солодощі, але й забрати всю приготовану смакоту на дегустацію рідним.

«Дуже дякую «ВОНА хаб» за можливість потрапити на ці курси, за цінну інформацію, за увагу до кожної, за натхнення та мотивацію. Також дякую дівчатам ученицям, якщо б не курси, ми з вами б не познайомились і не отримали б такої підтримки одна одної!» — поділилася учасниця курсу кондитерок Марина.

Ми дякуємо всім дівчатам за участь і сподіваємося, що отримані знання та навички допоможуть вам швидше опанувати професію та стати справжніми професіоналками кондитерської справи🎂

Нагадуємо, що участь в усіх навчальних курсах від «ВОНА хаб» є безоплатною, тому чекаємо вас за адресою: проспект Незалежності, 70, тел. 095 115 95 62.

«ВОНА хаб» у Чернівцях — реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance

Інші новини