Координаторка “ВОНА хаб” та соціальна працівниця Центр допомоги врятованим. Львів провели спільну робочу нараду.
Кар’єрний та бізнес-хаб пропонує жінкам, постраждалим від домашнього / гендерно зумовленого насильства, послуги для вдосконалення професійних навичок та успішного працевлаштування.
Щоденно працюючи з людьми, котрі постраждали від війни, пережили складні моменти та намагаються працювати над своїм психоемоційним станом – ми бачимо, наскільки їм важливо відчувати свою економічну незалежність та стабільність.
Саме в таких ситуаціях, перенаправлення до кар’єрних радниць хабу стає новою сторінкою життя для багатьох жінок. Адже, якщо жінка економічно незалежна, їй набагато легше стабілізуватися, відчути себе сильною, інтегруватися в нову громаду чи колектив, почати життя заново.
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/402307690_310503225165372_2292363545090373893_n-1024x726.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/402429470_310503131832048_4383173619748071586_n-1024x726.jpg)