Меню
Мій кабінет

Маша Єфросиніна відвідала ВОНА хаб в Києві

Почесна амбасадорка Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA Марія Єфросініна завітала до обласного кар’єрного хабу «Вона», що розташований у місті Києві. 

Зустріч відбулася у дуже теплій атмосфері не зважаючи на відсутність світла та зв’язку. Клієнтки хабу з радістю ділилися своїми історіями про шлях у досягнені економічної незалежності. 

Одна з клієнток відкрита свій магазин квітів, розповіла про свій шлях на зустрічі та підготувала для Марії букет, який зібрала власноруч. 

«Ви робите все правильно, саме тому я хочу, щоб ви сьогодні це почули. Я пишаюся кожною з вас, тому що стільки загублених доль, стільки зруйнованих життів у найкрасивіших, найпрацьовитіших, найкращих мам, українок. Тож, прийміть, будь ласка, моє визначення вашої сили за те, що ви зробили. Ви великі молодці!» – зазначила Марія на зустрічі з клієнтками. 

«ВОНА хаб» – проєкт, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні. Проєкт спрямовано на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, котрі постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.

Адреси локальних хабів в Україні: 

м. Львів, вул. Січових Стрільців, 7 +380960357865

м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 21 +380936626715

м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 26 Б +380957329046

м. Ужгород, пл. Поштова,4Б +380937105152

м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, 27 +380670055822

Якщо у вашомі місті ще немає офлайн хабу, кар’єрну консультацію можна отримати онлайн на сайті https://www.vonahub.org.ua

Компонент кар‘єрний хаб «ВОНА» реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії та Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Інші новини