Меню
Мій кабінет

Акції “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства” в Одесі

04 грудня у хабі “ВОНА” в Одесі в рамках всеукраїнської акції “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства” відбувся тренінг на тему “Гендерна рівність в професійній сфері”. Участь у навчанні брали курсанти/-ки Одеського державного університету внутрішніх справ. Захід провела кар’єрна радниця проєкту “ВОНА хаб” в Одесі Маргарита Загоровська.

➡ Під час тренінгу учасники/-ці дізналися про важливість гендерної рівності в робочому середовищі, розглянули стратегії для створення більш інклюзивної та рівноправної професійної атмосфери, обмінялися думками та ідеями щодо того, як зробити професійну сферу відкритою та рівною для всіх. Зосереджено увагу курсантів/-ок щодо алгоритму дій правоохоронних органів при виявленні фактів насильства та розглянуто кейси з ознаками домашнього насильства.

Пані Маргарита розповіла про польського психолога Єжи Мелібруда, який досліджував проблему насильства, виділив чотири основних ознаки, які у сукупності відрізняють насильство від конфлікту: це – перевага сил, порушення прав людини, заподіяння шкоди та свідомість дії. Також тренерка роз’яснила присутнім про основні зміни, які несе Стамбульська Конвенція.

Інші новини