Всеукраїнська акція “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства триває”.
Команда “ВОНА хаб” у Дніпрі не лише проводить заходи для своїх клієнток, а і відгукується на запрошення міських та обласних закладів та організацій.
Психологиня кар’єрного хабу для жінок у Дніпрі Євгенія Бутюгіна виступила в якості експертки і тренерки та провела тренінг для освітянок на тему “Як протидіяти насильству: булінг, мобінг, знецінення, економічне та інші різновиди” . Тренінг відбувся у Науково-технічна бібліотека гірничо-металургійного комплексу України (Бібліотека на Вернадського).
Говорили про:
– булінг, мобінг, гендерне, економічне, психологічне та сексуальне насильство;
– причини й наслідки ГЗН;
– алгоритми дії для постраждалих;
– психологічний захист.
“Педагоги зазвичай відчувають, що в класі чи групі “пахне” бойкотом, розуміють, чим безневинний дружній жарт відрізняється від провокації чи агресії. Та навіть освітянки з великим досвідом не завжди знають, як ефективно протидіяти таким явищам. Учасниці наводили багато прикладів із своєї практики і ми разом розбиралися, що зробили правильно, як було краще вчинити і що робити, коли маєш справу з проявами насильства у підлітковому колективі, у родині, на роботі. Вдячна їм за активність і небайдужість,” – розповіла психологиня “ВОНА хаб” у Дніпрі Євгенія.
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/409452182_326702366793487_1111266922906696960_n-1024x654.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/409469413_326702370126820_6856510593904562312_n-1024x576.jpg)