Меню
Мій кабінет

Акція “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства” триває у Дніпрі

Всеукраїнська акція “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства триває”.

Команда “ВОНА хаб” у Дніпрі не лише проводить заходи для своїх клієнток, а і відгукується на запрошення міських та обласних закладів та організацій.

Психологиня кар’єрного хабу для жінок у Дніпрі Євгенія Бутюгіна виступила в якості експертки і тренерки та провела тренінг для освітянок на тему “Як протидіяти насильству: булінг, мобінг, знецінення, економічне та інші різновиди” . Тренінг відбувся у Науково-технічна бібліотека гірничо-металургійного комплексу України (Бібліотека на Вернадського).

Говорили про:

– булінг, мобінг, гендерне, економічне, психологічне та сексуальне насильство;

– причини й наслідки ГЗН;

– алгоритми дії для постраждалих;

– психологічний захист.

“Педагоги зазвичай відчувають, що в класі чи групі “пахне” бойкотом, розуміють, чим безневинний дружній жарт відрізняється від провокації чи агресії. Та навіть освітянки з великим досвідом не завжди знають, як ефективно протидіяти таким явищам. Учасниці наводили багато прикладів із своєї практики і ми разом розбиралися, що зробили правильно, як було краще вчинити і що робити, коли маєш справу з проявами насильства у підлітковому колективі, у родині, на роботі. Вдячна їм за активність і небайдужість,” – розповіла психологиня “ВОНА хаб” у Дніпрі Євгенія.

Інші новини