Спільно з мережею гіпермаркетів кар’єрні радниці “ВОНА хаб. Київська область” провевели інформаційну кампанію щодо попередження домашнього / гендернозумовленого насильства.
Серед клієнток гіпермаректу була розповсюджена інформація про діяльність хабу.
Важливість акції полягала у тому, що кар’єрні радниці проводили інформаційно-навчальну роботу з приводу того кому та коли може знадобитися інформація яку вони розповсюджували.
Робота з широкою аудиторією має свої особливості, проте саме такі акції є важливими у формувані суспільної думки стосовно недопустимості насильства.
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/img_5631-768x1024.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/img_5632-768x1024.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/img_5638-768x1024.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/img_5641-768x1024.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/img_5643-768x1024.jpg)
![](https://www.vonahub.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/img_5650-768x1024.jpg)