Меню
Мій кабінет

Бізнес-тренінг для кар’єрних радниць «ВОНА хаб»

Розвиваємо бізнес-скіли задля ефективної допомоги майбутнім та діючим підприємницям🔥

📆 11 жовтня на базі локального кар’єрного та бізнес хабу «ВОНА» проходив насичений бізнес-тренінг для кар’єрних радниць.

🗣 Спікеркою була Світлана Насирова — бізнес-тренерка, фасилітаторка, ведуча стратегічних і командних сесій, бізнес-консультантка з маркетингу та розвитку бізнесу, консультантка програм Торгово-промислової Палати України, а також докторка філософії в галузі адміністративного менеджменту.

👉🏻 Даний тренінг присвячувався розвитку бізнес-скілів, щоб максимально ефективно допомагати клієнткам «ВОНА хаб» створювати та розвивати власний бізнес.

👩🏻‍💻 Участь у тренінгу взяли представниці локальних «ВОНА хаб» з Києва, Одеси, Ужгороду, Луцька та Чернівців, а також кар’єрні радниці та експертки національного «ВОНА хаб».

💬 «Ми відштовхуємося від нашої основної мети — це економічна спроможність жінок, які постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства, або знаходяться в зоні ризику. Наші жінки потребують працевлаштування. Наші жінки потребують старту або розвитку бізнесу і ми повинні бути компетентними та професійними для того, щоб надавати ці послуги, тому ми постійно розвиваємося і навчаємось. Даний тренінг якраз входить в цю частину розвитку компетенції персоналу хабів для того, щоб надавати професійні послуги нашим клієнткам.» — поділилася Анна Цицак, координаторка напрямку з розвитку економічної спроможності жінок в UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні.

💡 Також вона зазначила, що тренінг з розвитку бізнес-скілів важливий для того, щоб кар’єрні радниці могли ще ефективніше допомагати клієнткам перетворювати їхні ідеї в працюючий бізнес або розвивати їх бізнес і зробити так, щоб він був прибутковим.

💬 «Це не поодинока історія, це комплексний процес. Ми будемо після цього тренінгу також пропрацьовувати карту компетенцій як на базі окремих хабів, так буде і загальне навчання для того, щоб ділитися досвідом.» — додала пані Анна.

«ВОНА хаб» у Чернівцях реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки @usaidsaveslives

📍 вул. Героїв Майдану, 66
📲 0 95 115 95 62

Інші новини