Меню
Мій кабінет

Благодійний захід «Великдень у Луцьку, по-луцьки»: лідерки думок Волинської області випікали паски для військовослужбовців/-виць

Великдень — це свято, яке традиційно відзначають з рідними, випікають паски та накривають на стіл. Але уже другий рік поспіль не всі українці та українки мають змогу зібратися вдома за великим столом у родинному колі.

Ідея провести благодійний захід «Великдень у Луцьку, по-луцьки» виник саме через бажання створити домашній затишок для представниць родин із Вугледару, Донецька й Оріхового. Також не забули й про тих, хто ціною свого життя та здоров’я стоїть на захисті нашого спокою — 300 традиційних та європейських пасок, які невдовзі передадуть на фронт українським військовослужбовцям/-вицям, а також пригостять ними бійців/-чинь, які перебувають у медичних закладах Луцька. 

Політикині, науковиці, підприємниці, громадські діячки, лікарки, юристки – близько двадцяти авторитетних жінок Волинської області та напередодні свята Воскресіння Господнього долучилися до цього дійства. Традиційний великодній хліб вони готували за перевіреними рецептами, ділилися родинними історіями про звичаї та традиції. У цей день жінки не зважали на посади та чини. На цю мить вони стали об’єднаною сім’єю заради благого діла.

Благодійний захід був організований управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з фондом Ігоря Палиці “Тільки разом”. 

“У час війни кожен та кожна намагається наблизити таку бажану для усіх українців/-ок перемогу! Хтось сміливо та відважно захищає територіальну цілісність держави. Хтось працює в тилу, тримаючи економіку на плаву та невтомно висилаючи донати на підтримку ЗСУ.  Комусь із жінок випав священний обов’язок підтримувати чоловіків та бути їхньою опорою та надією, чекаючи повернення додому. Луцька територіальна громада прийняла у себе сім’ї, які змушені були рятуватись від війни, адже їхні домівки зруйновані ворогом або ж там ведуться активні бойові дії. Зміцніти духовно, об’єднати навколо цього сакрального процесу жінок, поділитися родинними традиціями та, можливо, започаткувати нові – ось мета нашого заходу”, – розповіла очільниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, кураторка Луцького хабу “ВОНА” Ліна Галан.

Інші новини