Меню
Мій кабінет

“Емпатія та Економіка: спільний рух вперед” – запрошуємо компанії до співпраці

Міністерство економіки України разом з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення (проєкт ВОНА хаб), запускають новий інноваційний проєкт “Емпатія та Економіка: спільний рух вперед”, що має на меті зміцнення соціальної і економічної ситуації в Україні через навчання і стажування вразливих груп жінок (постраждалі від насильства, ВПО, жінки з інвалідністю тощо). Проєкт зорієнтований на професії та сфери, які є важливими для відновлення економіки нашої країни, зокрема технічні, будівельні/архітектурні, медичні, сервісні, логістичні та ІТ професії.

Ми запрошуємо до співпраці компанії, які готові поділитися своїм досвідом, навчаючи і надаючи можливості для стажування цим неймовірно талановитим жінкам. Це може бути чудова можливість для вашої компанії допомогти сформувати нові таланти в Україні.

Ми організовуємо зустрічі для всіх зацікавлених бізнесів (деталі будуть надіслані на вказану електронну пошту). Під час цих зустрічей ми обговоримо деталі проєкту, відповімо на ваші питання і сподіваємося виробити ефективну модель співпраці.

Якщо ви готові долучитися до цієї важливої ініціативи, будь ласка, заповніть нашу анкету за посиланням тут. Дані з анкети допоможуть нам краще підготуватися до обговорення та врахувати ваші потреби та можливості.

Термін подачі заявок – до 15.09.2023. 

З нетерпінням чекаємо на нашу спільну роботу для зміни життя вразливих жінок в Україні та зміцнення нашого суспільства!

Інші новини