Меню
Мій кабінет

Історія успіху клієнтки «ВОНА хаб» в Ужгороді

Марина – фахова медсестра, з Дніпра. У рідному місті працювала хірургічною сестрою. Під час декретної відпустки захопилась манікюрною справою. Пройшла навчання та опанувала професію майстрині з манікюру. Нині досвід роботи у бьюті сфері 8 років. Опинившись в Ужгороді, почала працювати в салоні, нині продовжує вдосконалювати свої навички. 

«Спочатку мені в Ужгороді було важко,- пригадує Марина, – усе нове, незнайоме, але потроху призвичаїлась. Влаштувалася працювати в салон краси майстринею з манікюру. Поступово у мене з’явилось багато клієнток, за рік роботи моя клієнтська база зросла до 78-ми дівчат. Познайомилась з колективом ВОНА хаб, почала відвідувати тренінги, семінари, заняття з арт-терапії, які проходять у просторі. У мене вже давно була мрія відкрити в Ужгороді свій салон краси, адже маю досвід створення манікюрної студії від ідеї до старту. Окрім того, що я – майстриня з манікюру, я можу надавати послуги подолога (*фахівець нігтьового сервісу з медичною освітою).

У хабі «ВОНА» я почула багато корисної інформації, познайомилась з чудовими дівчатами, навіть спробувала взяти участь у конкурсі з отримання грантів на реалізацію бізнес ідеї. На жаль, не встигла продумати і прописати свій бізнес план, тому мене не відібрали. Але моя мрія все одно здійснилася. Я відкрила свій власний салон краси у самісінькому центрі міста, на вулиці Швабській. Наш салон називається «ТВОРЧІ», адже ми, дівчата, творчі та впевнені в собі. Переживши труднощі, втрати, змінивши повністю своє життя, ми не зламалися, а, навпаки, стали ще більш творчими та яскравими особистостями!».

Марина Мищенко – надзвичайна жінка, весела, енергійна, чуйна, на власному досвіді знає, наскільки важко починати усе з «нуля», тому допомагати дівчатам їй у задоволення.

Проєкт «ВОНА хаб» реалізується у співпраці з Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за фінансової підтримки USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance

Інші новини