Меню
Мій кабінет

Кар’єрна радниця “ВОНА хаб” провела круглий стіл з медичними працівниками

Круглі столи за темою: “Реагування на звернення за медичною допомогою осіб, котрі постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства”.

9 листопада такий захід пройшов для 16 медикинь та медиків Центру Первинної Медико-Санітарної Допомоги N 4.

10 листопада – для 18 фахівців Криворізької міської дитячої лікарні N4. Для участі в круглому столі були запрошені мобільні бригади разом з кураторкою Тетяною Кругленко та представники національної поліції.

Разом обговорювали питання про спільні дії щодо запобігання домашнього насильства та допомоги постраждалим від різних видів насильства.

Як допомогти постраждалим розірвати коло насильства та вберегти власних дітей від наслідків протиправних дій в родині. Під час обговорення питань учасники прийшли до головних висновків: тільки об’єднавши зусилля всіх причасних організацій до даної проблеми, можна навчити постраждалих захищати свої права та формувати у суспільства нетерпиме ставлення до насильства. На зустрічі були прийняті рекомендації для медиків: своєчасно повідомляти місцеві органи влади, поліцію, громадські організації про пацієнтів, котрі можуть бути постраждалими від домашнього насильства, а якщо це діти, то ще й до департаменту у справах дітей міської ради та відповідних відділів районних у місті рад.

Інші новини